SP w Ryczywole

MIKOŁAJKI W KLASIE 2C

Ocena 0/5

Grudzień to magiczny miesiąc. Zaczyna się zima, robi się biało i mroźno i oczywiście wszyscy z utęsknieniem czekają na odwiedziny Świętego Mikołaja! Bo któż nie lubi dostawać prezentów? Dzieci piszą do Niego listy z prośbami o wymarzony prezent. Dorośli, choć nie przyznają się do tego, również mają nadzieje, że dla nich znajdzie się coś w jego olbrzymim worku. I w tym roku w klasie II c odbyły się klasowe mikołajki. Każdy z uczniów otrzymał prezent "niespodziankę". Tego dnia nie zabrakło również wspólnej zabawy. Wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi. To był dla nas miły i pełen niespodzianek dzień! 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności