SP w Ryczywole

„MAŁY KSIĄŻĘ” W KLASACH SIÓDMYCH

Ocena 0/5

Przez kilkanaście lekcji uczniowie klas 7a i 7c pracowali z lekturą obowiązkową pt. „Mały Książę” Antoine᾿a de Saint-Exupéry᾿ego. Przygody głównego bohatera bardzo się im spodobały. Uważnie śledzili tekst pełen metafor i aforyzmów. Niektóre z nich postanowili umieścić na przedmiotach codziennego użytku. Powstały bardzo ciekawe prace.  

 

Ewa Gronowska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności