SP w Ryczywole

LEKCJE MUZYKI Z OBORNICKĄ ORKIESTRĄ DĘTĄ

Ocena 0/5

Dnia 3 i 4 stycznia 2026 r. uczniowie klas I-IV uczestniczyli w niezwykłych lekcjach muzyki, które prowadzone  były przez dyrygenta Obornickiej Orkiestry Dętej, pana Krzysztofa Wargułę. Kapelmistrzowi towarzyszyli jego instrumentaliści, między innymi uczniowie naszej szkoły, którzy z wielkim zaangażowaniem  przekazywali wiedzę teoretyczną oraz wskazówki dotyczące techniki gry na saksofonie, trąbce, flecie poprzecznym oraz perkusji. Każdy chętny uczeń mógł spróbować zagrać na wybranym przez siebie instrumencie. 

Lekcje były bardzo cennym i interesującym doświadczeniem.

Wszystkich zainteresowanych nauką gry na instrumentach pan Krzysztof Warguła zaprasza na bezpłatne zajęcia, które odbywają w każdą środę o godz.17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole.

 

Anna Mecger

Galeria zdjęć

att.xzNCFgi5LfqLg25W4ESBl_jidKA24M64DKLkIK4t550 att.bbVyaSnoCpND46l1zjOLeZjghvi3le_DbL8H9cZfcKU att.Ca7yj334-Yj5soKucGE-hOKW17ZjTzjRTe6mk3lqpL8 att.ca9KOkLRef0c-Se5ItS-APkiQgbhQOG8s_wvDmc5zv8 att.cfgPtBYx-a0TRxAKLnYbk9Cr_aGkHZXyQkwT_ZFcN6I att.Gm4YxlOQgnr9LucRLs7eX9X5rPQCGelKvPcRWmeOHU8 att.hI174_kqdq8BMid3Jsky1s-E3-yqDX8KOXcS9XPQZrw att.Q99GYVDZGH71T8UpJuMm-YOJhrCUjv49Sdz5SffGvas att.Qh-DBadixuruF1Kp8-M-mDZu1xQ8bV_Zcnjsu_A-uK0 att.xzNCFgi5LfqLg25W4ESBl_jidKA24M64DKLkIK4t550 att.vMkyJFXWr_avm3T3hP6b_EGh4_rONwoJ-TqwvFNfGa4 att.rYLoISfXBn9BF95faBYWbe6nW9n5G3UcY8i146Pqf5g att.vopB1KqvVf2ey8cA_VLtMmkWiVtv01KsucMZvn9LFgs
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności