SP w Ryczywole

LEKCJA WOSu w URZĘDZIE GMINY W RYCZYWOLE

Ocena 0/5

12 grudnia br. uczniowie klasy 8a byli na lekcji wiedzy o społeczeństwie w Urzędzie Gminy w Ryczywole. Uczniowie mogli uporządkować i rozwinąć wiedzę z lekcji wosu w szkole o samorządzie gminnym, jego organach, zadaniach, budżecie oraz sprawach, które można załatwić w urzędzie gminy.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Ewelinie Mulce - Sekretarz Gminy Ryczywół za przekazane, w interesujący sposób, informacje i poświęcony czas oraz Panu Henrykowi Szramie - Wójtowi Gminy Ryczywół i Panu Łukaszowi Krzyśce - Przewodniczącemu Rady Gminy Ryczywół za spotkanie i możliwość rozmowy. Bardzo dziękujemy również Paniom z odwiedzonych przez nas referatów:)

Iwona Kowalska

Galeria zdjęć

20231212_115331 20231212_115654
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności