SP w Ryczywole

KOTLINA KŁODZKA OCZAMI SZÓSTOKLASISTY

Ocena 0/5

W pierwszych dniach czerwca uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami wybrali się na Dolny Śląsk aby zwiedzić Kotlinę Kłodzką. Takie magiczne miejsca jak Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Błędne Skały w Parku Narodowym Gór Stołowych, Szczeliniec Wielki czy Adrspach Skalne Miasto w Czechach to tylko część atrakcji wspólnego wyjazdu. Szóstoklasiści wzięli również udział w warsztatach w Muzeum papiernictwa w Dusznikach oraz zwiedzili Twierdzę Kłodzką i Jaskinię Niedźwiedzia w Kletnie.

Zapraszamy do fotorelacji. 

 

Justyna Polcyn

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności