SP w Ryczywole

KINO W SZKOLE

Ocena 0/5

Piątkowy wieczór poprzedzający tegoroczne ferie zimowe (27 stycznia 2023 r.) uczniowie klas 5a i 6b wraz z wychowawczyniami spędzili wspólnie w holu szkoły oglądając ekranizację lektury J. R.R. Tolkiena pt.: “Hobbit, czyli tam i z powrotem”. 

Podczas 6 - godzinnego seansu można było delektować się atmosferą tajemniczości i ogromną przestrzenią, jaką dysponuje pusta szkoła. Uczniowie z lekkością oderwali się od rzeczywistości i przenieśli do świata nizołków, krasnoludów i potężnego smoka.  

W przerwie między pierwszą a drugą częścią trylogii filmowej uczestnicy raczyli się rozmową oraz ulubionymi przekąskami. 

W drugim półroczu planowane jest dokończenie rozpoczętego maratonu kinomaniaka.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności