SP w Ryczywole

KATOLICKI TEATR EDUKACJI PRZEDSTAWIA...

Ocena 0/5

„Teatr to miejsce jest niezwykłe, zaczarowana każda chwila,
kurtyna w górę się unosi i przedstawienie rozpoczyna.”

 

Dnia 25stycznia klasy 2b i 3a wybrały się na spektakl teatralny pt. „Sindbad”.

Przedstawienie w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa odbyło się w Domu Kultury w Chodzieży.

Uczniowie obejrzeli niezwykle barwne przedstawienie, dopełnione orientalnymi kostiumami, scenografią i piosenkami. Dodatkowym atutem spektaklu były efekty świetlne, które na wszystkich wywołały duże wrażenie i zachwyt.

Głównym bohaterem spektaklu był jeden z najbardziej znanych i lubianych podróżników Dalekiego Wschodu - Sindbad, który może być wzorem do naśladowania. Morały zawarte w jego licznych przygodach pokazują, że w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem.

Przedstawienie wywołało u młodych widzów wiele pozytywnych emocji. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy Sindbada i razem z nim przeżywały jego liczne przygody.

Opracowanie: J. Stachowiak i J. Matuszak

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności