SP w Ryczywole

„KATARYNKA” W WYKONANIU AKTORÓW SCEN KRAKOWSKICH

Ocena 0/5

19 stycznia br. klasy IVa i Va wraz z p. Agnieszką Rewers i p. Ewą Gronowską udały się do MDK w Czarnkowie na spektakl pt. „Katarynka”. Ponadgodzinne przedstawienie przeniosło widzów do dziewiętnastowiecznej Warszawy na ulicę Miodową, przy której mieszkał Pan Tomasz, główny bohater noweli pt. „Katarynka” Bolesława Prusa. Piątoklasiści uważnie sprawdzali, na ile wierne lekturze jest przestawienie. Czwartoklasistom początkowo nie podobało się zachowanie Pana Tomasza, ale po końcowych scenach zmienili o nim zdanie.

Najważniejsze było jednak przesłanie widowiska: W KAŻDYM CZŁOWIEKU JEST COŚ, CO ZASŁUGUJE NA POCHWAŁĘ!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności