Uczniowie mieli okazję zwiedzić wystawę przyrodniczą oraz spacerować po leśnej ścieżce dydaktycznej. Zakończeniem wycieczki było wspólne ognisko. Piękne wspomnienia pozostaną z nami na długo.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!