SP w Ryczywole

FILMOWE POPOŁUDNIE W SZKOLE

Ocena 0/5

W miniony piątek 3.11.2023, po lekcjach, w holu szkoły klasy 6a wraz z klasą 5b oglądały film pt. "Co w duszy gra". Jest to opowieść o Joe Gardner, nauczycielu muzyki, który dostaje życiową szansę, aby zagrać w najlepszym jazzowym klubie w mieście. Ale jeden nieostrożny krok sprawia, że prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty - niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość. Joe znajduje odpowiedź na najważniejsze pytanie: jaki jest cel jego życia.

Seans rozpoczęliśmy pyszną pizzą, a w holu panowała miła atmosfera. Film oraz spotkanie bardzo nam się podobało.

Oriana Świstara, kl. 6a

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności