8 marca chłopcy stanęli na wysokości zadania i przygotowali miły Dzień Kobiet dla swoich koleżanek. Złożyli życzenia, wręczyli upominki oraz zadbali o poczęstunek i sympatyczną atmosferę. :)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!