SP w Ryczywole

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 6A

Ocena 0/5

Dzień Chłopaka klasa 6a obchodziła kilka dni wcześniej, bo 26 września. Na początku wspólnego świętowania, dziewczyny wraz z wychowawczynią Panią Agnieszką Rewers, złożyły chłopcom życzenia. Po życzeniach zasiedliśmy do stołu. Dziewczyny przygotowały wiele smakołyków.  Następnie wręczyłyśmy naszym kolegom prezenty. Tym razem otrzymali okazjonalne, zabawne zakładki do książek i długopisy. Później przyszedł czas na wspólną zabawę w kalambury. Zabawa trwałaby dłużej, gdyby nie dzwonek zwiastujący koniec lekcji…

To był mile spędzony czas.

 

Zofia Komasa kl. 6a

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności