SP w Ryczywole

DZIEŃ CHŁOPAKA KLASA IVC

Ocena 0/5

Z małym „poślizgiem” i nasza klasa świętowała Dzień Chłopaka. Złożyłyśmy naszym chłopcom najserdeczniejsze życzenia i wręczyłyśmy upominki. Następnie zjedliśmy wspólnie pyszną pizzę. Najwięcej śmiechu było przy wspólnych zabawach. Najpierw zagraliśmy w „Kalambury”, a później chłopcy wzięli udział w konkursie rysowania traktora z zawiązanymi oczami. Komisja konkursowa w składzie wszystkich dziewcząt wybrała najlepszy rysunek traktora! Jedno wiemy na pewno - choć na co dzień się nieraz sprzeczamy nasza klasa bez chłopców nie byłaby taka wesoła! Chłopaki, fajnie, że jesteście!

 

Dziewczyny z klasy IVc

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności