SP w Ryczywole

BEZPIECZNE FERIE – SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI KP PSP W OBORNIKACH

Ocena 0/5

W środę, 11 lutego, gościliśmy w murach naszej szkoły strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Obornikach. W spotkaniu wzięła udział cała społeczność szkolna – uczniowie klas 1–8.

Tematem przewodnim prelekcji było bezpieczeństwo podczas nadchodzącego zimowego wypoczynku. Funkcjonariusze omówili zagrożenia wynikające z warunków pogodowych oraz przypomnieli zasady zachowania w miejscach publicznych. Ważnym punktem spotkania była analiza akcji ratowniczych – strażacy podkreślili, że wielu niebezpiecznych zdarzeń można by uniknąć dzięki przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpieczeństwa. Dziękujemy za tę cenną lekcję!

 

Grzegorz Soloch

Galeria zdjęć

att.mFPmfOq2Db4BDWIlmEYyHH8vcIJJrdZcVI6IsOSK9ZU att.eIme5zcDTGiDZj8z7xZi1ri0He8AqRSg8D7RhgMmtiU att.JRA4elyohyPSrA_OsQlHGvW11wGZE-DZLl3fZwOZgzA
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności