SP w Ryczywole

ANDRZEJKI W KLASIE 3B

Ocena 0/5

Wspaniała zabawa andrzejkowa odbyła się również w klasie 3b. Wspólnie wróżyliśmy sobie z wosku, odkrywaliśmy jaka przyszłość nas czeka: między innymi próbowaliśmy się dowiedzieć jakie zawody będziemy w przyszłości wykonywać, czy też jakie imiona będą nosić wybranki chłopięcych serc. Oczywiście wszystkie wróżby traktując z przymrużeniem oka. Nie zabrakło też wspólnych tańców i słodkiego poczęstunku. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności