SP w Ryczywole

ANDRZEJKI W KLASACH 1–3

Ocena 0/5

W klasach 1–3 odbyły się radosne Andrzejki pełne tradycyjnych wróżb i dobrej zabawy. Uczniowie lali wosk przez klucz, przekłuwali papierowe serduszka, ustawiali buty do drzwi oraz brali udział w wielu innych zabawach andrzejkowych.

Nie zabrakło również pysznego poczęstunku, który dodał wszystkim energii do dalszej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły, poznając andrzejkowe tradycje i spędzając czas w miłej, klasowej atmosferze.

 

Beata Kamińska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności