SP w Ryczywole

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 7A

Ocena 0/5

W tym roku Dzień Chłopaka w klasie 7a świętowaliśmy nieco później, bo 1 października. Uroczystość miała radosny charakter, a dziewczyny z zapałem malowały buzie swoich kolegów, co wywołało mnóstwo śmiechu. Po tej zabawie przystąpiliśmy do gry w przyczepianie ogona osiołkowi, oczywiście z zawiązanymi oczami. Nie zabrakło również słodkich smakołyków, które umiliły nam czas. Atmosfera była pełna radości i zabawy!

 

Dziewczyny z klasy wraz z wychowawcą

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności